e mërkurë, nëntor 07, 2007

Ndryshime ne Faqe

Popo ndryshime,
se pervecse , e kam filluar diten me ratio 1:2 lajme te keqija,
Dmth 1 ne dy njerez qe takoj apo flas me jep nje lajm te keq,
tani qe erdha te pija nje cigare, dhe te beja nje post te ri, per patate dhe byrek, shoh qe hackerizmi kishte marre udhen!

hmmmm, hackerizmi...

keshtu qe tani e tutje, duhet me shkrujt ca shkronja nese doni te shkruni komente...
nese nuk doni te shkruni shkronjat, atehere, pohoni me koke, dhe e kuptojme!

4 komente:

eni tha...

te shkuara:(

K. tha...

jo mi mire mire jam une!

tetena tha...

une nuk para vuaj nga keto semundje ? per momentin. Ne fakt tek canalblog arrij ti fshij komentet koti pa problem.
(si kam hiç xhan keto germat!?)

K. tha...

eeee,

une tani e bera me parrulla.