e martë, dhjetor 11, 2007

Shttt!

E para, qe kam bere nje aksion te papare, duke pastruar me letra/rroba/dokumenta/dhoma, tu shkrujt letra, verdalle, vara vingo, aiiiiiii, 9 ore , shume lek pazar.... dmth shume e zenme

E dyta, skam pike fuqie, me shkrujt,

e nenta ( ska nevoje me i marre nr me rradhe) i pashe keto fotot, dhe thashe, po i vej, se mendova qe do ti pershkruaja...po ju befshin mire, se gjera te thjeshta jane.

e dyta, me cmeni ky blogu, se me ftofet ushqimi duke kerku aparatin!!! ( Arushi fotograf)


e shtata...mflihet gjume

2 komente:

eni tha...

te marrte e mira ty..ue sa kam qesh:)

K. tha...

e di si jam sot apo jo, sikur kam punuar dje me lopate!
Te kisha ndonje kamera qe xhironte neper shpi, do me merreshin mendt po ta shifsha...puuuuuuu.....
ja pasojat...

mendja ben, mendja ben