e martë, maj 20, 2008

Shalqi me djath


Foto Flet

9 komente:

Anonim tha...

gerthet thauj.

ET tha...

receta e tetenes me pelqen pak me shume.

Anonim tha...

Peshendetje,

a te marr ndonje recete apo foto per peshkun pa uje ketu tek blogu yt?

gjithe te mirat

K. tha...

well, pa problem, thjesht me thuaj perpara dhe nese do kete trackback link!

K.

Anonim tha...

Pershendetje,

them ta ve neser, me linkun e blogut tend. Si thua? Faleminderit

K. tha...

You go girl:)

eni tha...

shoqe jepi i dor faqes se na thave syt ene barkun:)
hajt turqeta!

Anonim tha...

.

eni tha...

ma ke lone blogun jetim:)